ما به بیش از 100 کشور صادر می کنیم.

محصولات ما تا کنون دارای گواهینامه Solar Key Mark (EN12975)، SRCC، CE، CCC، ISO9001 و ISO14001 بوده است.

مقدمه


ژجیانگ Sidite شرکت انرژی جدید، آموزشی ویبولیتین در سال 1999 تاسیس شد، که کارخانه تخصصی در آب گرم کن خورشیدی و جمع آوری خورشیدی است. محصولات ما تا کنون دارای صدور گواهینامه کلمهای خورشیدی (EN12975)، SRCC، CE، CCC، ISO9001 و گواهینامه ISO14001 بوده است.

Sidite دارای بیش از 150 فروشگاه زنجیره ای در سراسر چین است، ظرفیت تولید سالانه ما به 300000 مجموعه می رسد. ما سیستم های بدون فشار، سیستم های فشار قوی یکپارچه، سیستم های تحت فشار و سیستم های جمع کننده مسطح را تولید می کنیم.

ما دارای پیشرفته ترین خط تولید در چین، با تجربه سال ها در صادرات. 50٪ از محصولات ما به بازار خارج از کشور صادر می شود. اکنون ما به بیش از 100 کشور صادر می کنیم.

Sidite با کنترل دقیق کیفیت و نوآوری های مداوم محصول، از رقابت های روزافزون مستقل است. ما دارای سیستم های آزمایشگاهی درجه یک هستیم که به انجام آزمایشاتی در زمینه لوله ها، گردآورنده های خورشیدی، مخازن و کل سیستم ها برای اطمینان از کیفیت محصولات ما کمک می کند. از سوی دیگر، ما یک آزمایشگاه حرفه ای و فنی داریم که همکاری گسترده ای با سایر شرکت ها و موسسات تحقیقاتی دارد و از طریق ارائه فن آوری های نوین، به تولید ما کمک زیادی می کند.

SIDITE اصرار بر اصل "مشتری خدای" است، مشتریان را با قیمت مناسب و با کیفیت خوب ارائه می کنند.

SIDITE خورشیدی می خواهم با دیگران همکاری کنم، لطفا با ما تماس بگیرید.

با تشکر از شما برای صرف وقت با ارزش خود را از بازدید از وب سایت ما.

ظرفیت تولید سالانه SIDITE به 300000 مجموعه می رسد. تمام تجهیزات و تکنولوژی تولید در بالای میدان خورشید قرار دارد.

پس,

یادگیری محصولات

بهترین انتخاب شما!